Hakkımızda

EM-KE    Kuruluş

1993 yılında çelik konstrüksiyon ve çatı kaplama hizmetleri vermek üzere kurulan firmamız, bulunduğu bölgenin en büyük kuruluşlarından Kale Grubu Fabrikaları ve bölgesel projelerde altyapı, üstyapı, çelik konstrüksiyon, endüstriyel imalat, montaj, demontaj, kurulum konularında uzun yıllar hizmet vererek uzmanlaşmıştır. Daha sonra edindiği bu tecrübe ve birikimi Türkiye genelinde farklı sektörlerdeki projelerde hizmet vererek geliştirmiştir.

EM-KE    Değerler

İş Ahlakı
Şirketimizin etkin yönetimi için müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, toplum ve birbirimizle olan tüm ilişkileri etik ve yasal temeller üzerine kurar, her zaman dürüst, adil ve şeffaf davranır, verdiğimiz sözleri tutarız.

Güvenilirlik
Ulusal ve uluslararası kanun, düzen ve değerlere uyar, müşteri ve tedarikçilerimizin iş yaşamlarına saygılı davranır, ilişkilerimizde güvenilir olmaya özen gösteririz.

Yaşam Biçimi Olarak Kalite
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimser ve bu anlayışımızı tüm ürün, hizmet ve ilişkilerimize yansıtırız.

Yaratıcılık ve Sürekli Gelişme
Yaratıcılığı katma değer sağlayıcı çalışmalarımızın kaynağı olarak görür ve bu kaynağın devamlılığı için bilgi ve yeterliliklerimizi sürekli geliştiririz.

Takım Çalışması
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ortak hedefler doğrultusunda işbirliği yapar, hem sorumluluğu hem de başarının gururunu paylaşırız.

Müşteri İlişkileri
Müşteri memnuniyetini arttırma hedefi doğrultusunda, müşteri beklentilerini anlamaya ve bu beklentileri sürekli olarak gerçekleştirmeye önem veririz.

EM-KE Vizyon
Çelik konstrüksiyon imalat ve montajı, cephe ve çatı uygulamaları konularındaki bilgi, tecrübe ve teknoloji gücümüz ile daima en iyi çözümler üreten bölgesel lider olacağız.

EM-KE Misyon
Faaliyet alanlarımızda, sorumluluğumuzun bilinci ile profesyonel yeterliliğimizi işimize yansıtarak daima kaliteli ve en iyi çözümler sunmak ve bizimle çalışan herkese değer katmak için varız.

EM-KE Kalite Politikası
Müşterilerimizin nihai ürünlerindeki kalite beklentisinin bilincinde olarak, ürün ve hizmet kalite çizgimizin yükselme ivmesini sürekli kılmaktır .